Difference between revisions of "Armor"
From NEStalgia
(→Heavy Armor) |
(→Heavy Armor) |
||
| Line 10: | Line 10: | ||
!Level!!Item Name!!Class | !Level!!Item Name!!Class | ||
|- | |- | ||
| − | |27||[[ | + | |27||[[Titan_Plate_Blue_Arctic|Titan Plate (Blue Arctic)]]||[[Soldier]] |
|- | |- | ||
|29||[[Metal_Slime_Armor|Metal Slime Armor]]||[[Soldier]], [[Merchant]] | |29||[[Metal_Slime_Armor|Metal Slime Armor]]||[[Soldier]], [[Merchant]] | ||
|} | |} | ||
Revision as of 03:24, 8 March 2011
Light Armor
| Level | Item Name | Class |
|---|
Heavy Armor
| Level | Item Name | Class |
|---|---|---|
| 27 | Titan Plate (Blue Arctic) | Soldier |
| 29 | Metal Slime Armor | Soldier, Merchant |